ШКОЛА КРАСИ

 
 
Єдина у Львові ліцензована школа. Результатом Вашого навчання стане визнаний Диплом як гарантія стабільного заробітку
замовити
 

«Dias» – це ліцензована школа краси у Львові, за результатом навчання в якій ви стаєте власником диплому державного зразка, що є гарантом гідного працевлаштування.

Пробні заняття

Наша школа краси пропонує вам відвідати безкоштовні пробні заняття того напряму навчання, який вас найбільше зацікавив. Спробуйте, перш ніж зробити остаточний вибір.

Залишайте заявку на сайті прямо зараз ➡  http://school.www.dias-studio.com

 

 

Cертифікат на навчання

З нами Ви зможете опанувати курси візажу, масажу, косметології, манікюру та педикюру, а також курс перукарського мистецтва! Пропонуємо практичні заняття, для яких надаємо клієнтів. Якщо ж Ви приведете друга, то гарантовано отримаєте знижку на навчання та інструменти. Ласкаво просимо у наш дружній колектив, де Вас чекає не лише приємна і тепла атмосфера, але й високоякісне індивідуальне навчання та гнучкий графік.

 

Вчимось разом

Відчувати красу і гармонію в собі – непередаване відчуття, пізнати яке зобов’язана кожна людина. А дарувати красу і гарний настрій приносить ще більше задоволення. Студія краси «Dias» запрошує всіх бажаючих навчитися «мистецтву краси», правильно піклуватися про своє здоров’я і бути завжди в курсі новітніх трендів в світі косметології, перукарського мистецтва, пізнати всі тонкощі створення мейкапу, манікюру та мистецтва масажу. Всі курси, пропоновані нашим салоном, тривають від 1 до 6 місяців (за бажанням клієнтів ми проводимо експрес-навчання, а також індивідуальні заняття). Для максимальної ефективності засвоєння теоретичного матеріалу, постійно проводяться практичні заняття під пильним наглядом майстра (клієнтів надає салон).

Ми пропонуємо вам наступні навчальні курси:

  • макіяж-візаж;
  • масаж;
  • косметологія;
  • манікюр та педикюр;
  • курс перукарського мистецтва;
  • підвищення кваліфікації;
  • семінари,
  • бізнес тренінги для сфери краси.

По закінченні навчання ми видаємо ліцензований диплом на двох мовах – англійською та українською. З нашим дипломом Ви можете працювати як в Україні, так і за кордоном.

На Вас також чекає постійна участь у різноманітних тематичних семінарах, благодійних акціях, модних показах.

10 ПРИЧИН ЧОМУ ВИ МАЄТЕ НАВЧАТИСЯ САМЕ У НАС:

1. Ми гарантуємо якість навчання.

2. Ми надаємо практику.

3. Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, ми надаємо право його відпрацювати.

4. Індивідуальний підхід до кожного з учнів.

5. Ми працевлаштовуємо.

6. Надається консультація під час роботи після закінчення курсів.

7.Ліцензований диплом, з яким Ви можете працевлаштуватись в Україні та за кордоном.

8. З нами Ви проходите семінари по підвищенню кваліфікації.

9.Навчання проводиться за новими технологіями.

10. Гарантія Вашого майбутнього – наші працюючі випускники!

 

Наші учні про нас :

➡ “Хочу поділитися своїми враженнями про Школу краси Dias), в якій проходила своє навчання! Я щиро вдячна персоналу, майстру Олені, яка поділилася своїми навиками і вміннями. Якщо я захочу підвищити курс кваліфікації то я обов’язково звернуся з радістю до школи!” (с)

Таня Пакош

 

➡ “Дуже хороша школа,закінчила курси перукарського мистецтва, директор та майстри супер,доступно пояснюють та діляться із своїм досвідом, рекомендую!”(c) Романа Бегей

 

➡ “Дякую Ірині Дільній, що поділилась своїм досвідом і професійними секретами, під час мого навчання на курсах перукарської майстерності у школі “Dias”. Багато професійних нюансів, якими поділилися викладачі-майстри Вашої школи, використовую із задоволенням під час роботи в салоні краси – мої клієнти задоволені. Бажаю Вам і колективу вашої школи нових ідей, та творчих успіхів!”(c) Світлана Отчич

 

Зі всіма відгуками та публікаціями наших учнів Ви можете ознайомитись на нашій сторінці в Facebook