Манікюр

 
 
послуги майстра нігтьової естетики
замовити
 

Нігтьова естетика

 

Ваша безпека та здоров’я – це пріоритет у нашій роботі! 

       Дорогі наші клієнти, ми піклуємося про Вас та Вашу безпеку. Усі інструменти, які задіяні в роботі майстрів студії проходять найвищу ступінь стерилізації. У нашій студії є АВТОКЛАВ – сучасний апарат для стерилізації. Такі автоклави використовують у найкращих медичних закладах для стерилізації різного роду медичних інструментів!

 

“Dias” запрошує на послуги майстра манікюру та педикюру!

“Dias” – студія преміум класу у Львові, майстри якої виконають чоловічий, жіночий і дитячий манікюр будь-якої складності із застосуванням високоякісних матеріалів.

У студії краси “Dias” ви можете зробити:

 

       Класичний (обрізний) манікюр: кутикулу обрізають спеціальними щипчиками або ножицями, які проходять стерилізацію в автоклаві. Класичний манікюр є найбільш поширеним видом манікюру. Процедура дуже проста і проводиться досить швидко. Результат: доглянуті руки, повільний ріст кутикули.

      Апаратний манікюр – манікюр виконується спеціальною машинкою для виконання апаратного манікюру є комплект фрез-насадок, які стерилізуються в автоклаві. Руки не розпарюють і не зволожують перед процедурою. Результат: рівномірно відростає кутикула, немає задирок.

     Комбінований манікюр – поєднання апаратного і класичного (обрізного) манікюру.

     Європейський (необрізний) манікюр – видалення кутикули, шляхом розм’якшення її спеціальними кислотовмісними засобами. Використовується: апельсинові палички, ремувери, олії, які зволожують кутикулу. Має нетравматичний і щадний вплив на кутикулу та шкіру рук.

     Гарячий манікюр – руки занурюються у гарячі ванночки з лосьйоном, що містить рослинні олії, вітаміни та мінеральні добавки. Відбувається комплексний догляд за ручками з лікувальним ефектом.

  • нарощування (акрил, гель);
  • педикюр (класичний, апаратний);
  • відновлювальні процедури – spa, парафінотерапія, ремонт та корекція нігтів;
  • масаж рук та ніг;
  • покриття лаком, дизайн нігтів, художній розпис;
  • чоловічий манікюр та педикюр.

 

 

       Для особливих випадків ми раді вам запропонувати дизайн нігтів – розпис, стрази, неонові фарби, тощо. А варіантів виконання найпопулярнішого французького манікюру – нескінченна безліч.

 

      Ми враховуємо всі побажання клієнтів і втілюємо навіть найсміливіші творчі задуми.