💟НОВИНКА!💟 Комплекс процедур «Миттєва краса» у #СтудіїDIAS. Процедуру #ПРЕСОТЕРАПІЯ Ви можете додатково поєднати з любою косметологічною процедурою чи апаратом по корекції фігури Power Shape – 2.

💟Обирайте ПРЕСОТЕРАПІЯ + антицелюлітний масаж, фітобочка, масаж обличчя, маска для обличчя альгінатна, чистка обличчя Авафешил, мезотерапія електропорація (Hydra beauty), манікюр, процедура глибокого зволоження, хромотерапія, експресс процедура “Сяйво Шкіри” і багато-багато іншого!

💟 Виглядайте чарівно, економте час!

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦіЮ ТА ПРОЦЕДУРУ👉 body.dias-studio.com

 Під час #лімфодренажного масажу з організму виводиться не тільки зайва рідина, а й шкідливі речовини та токсини. Вже після кількох перших сеансів відзначають покращення загального зовнішнього вигляду та стану шкіри у всіх пацієнтів. 💁‍♂️💁‍♀️

🍀 Для бажаючих схуднути:
Лімфодренаж ефективно бореться з целюлітом на будь-якій стадії розвитку. Крім того, він успішно усуває інші наслідки малорухливого способу життя.
🍀 Для людей, які займаються спортом:
Чудовий експрес масаж на все тіло. Розслабляється кожен м’яз та відчувається легкість.
🍀 Також, для людей які відчувають важкість в ногах, за кілька сеансів можна забути про синдром “важких ніг”. Не потрібно лежати вдома верх ногами годинами, щоб відчути полегшення в ногах.

Наша адреса: вул. Городоцька, 42 (навпроти львівського цирку).

(096)-348-45-35
(063)-322-51-23