“Ботокс для волосся” – це інноваційна процедура, в результаті якої тьмяне, посічене і пошкоджене волосся отримує нову силу, виглядає більш здоровим, стає м’яким і блискучим, яким воно і має бути від природи.

В основі принципу дії BTX Hair Complex полягає гідроживлення і максимальне живлення корисними компонентами (які входять до складу професійних косметичних засобів BTX Hair) волосся по всій його довжині, від коренів до кінчиків, прискорення процесу обміну речовин у волоссі, в результаті чого також збільшується об’єм кожної волосини.

Переваги процедури “ботокса для волосся” BTX Hair:

  • відновлення структури волосся після різних процедур (хімічна завивка, фарбування);
  • регідратація (волосся стає більш еластичними, гладенькими);
  • волосся стає більш слухняним, легко розчісується, не заплутується, зникає “пухнастість”.

Студія краси “Dias” рекомендує проводити процедуру BTX Hair не тільки для відновлення пошкодженного волосся, але і в якості “захисту” перед “стресовими” ситуаціями – завивка, фарбування, випрямлення неслухняного волосся, створення урочистих зачісок, агресивний вплив УФ-променів (напередодні літа або перед подорожжю в теплі країни), а також для забезпечення більшої стійкості та ефективності від процедури ламінування волосся.

Студія краси “Dias” – одна з небагатьох у Львові, майстри якої на високому рівні виконують процедуру “ботокса для волосся”, в точності дотримуючись всіх правил та інструкцій. Наші перукарі індивідуально підберуть для вас потрібний тип інтенсивності проведення процедури (взагалом нараховуєься 4 типи), завдяки чому ви можете бути впевнені в доцільності і 100% ефективності цього заходу!