Блискуче та здорове волосся: стрижка гарячими ножицями у DIAS

       Стрижка гарячими ножицями робиться за допомогою спеціального апарату, на якому можна контролювати температуру нагрівання лез, підбираючи оптимальну для кожного окремого типу та стану волосся.

Після стрижки гарячими ножицями, волосся набуває об’єму, блиску та здорового вигляду. Оскільки, після стрижки гарячими ножицями кінці запаюються і всі корисні вітаміни, які знаходяться всередині локону, зволожують його по всій довжині. Гарячі ножиці, вирішують проблему з посіченими кінцями , також волосся покращує свою структуру, що дозволяє відростити довге, гарне, здорове волосся.

На відміну від простих, гарячі ножиці забезпечують рівний і запаяний зріз, що гарантує додатковий захист і перешкоджає проникненню в структуру волосяного стрижня шкідливих компонентів. До того ж таке виконання сприяє утриманню корисних білків і амінокислот.

Важливо розуміти, що таке відновлення є зовнішнім і бореться лише зі слідством. Для того щоб мати красиві і здорові волосся, необхідно доглядати за ними не тільки зовні, але і зсередини. Тільки в цьому випадку краса буде природною і збережеться надовго.

  • Підвищення густоти. Це стає можливим через те, що структура набуває захист від шкідливого впливу. Після однієї процедури досягається хороший ефект, але для його закріплення та отримання кращого результату її необхідно повторити 2-3 рази. Волосся краще росте, отримують більше харчування і утримують його всередині, зникає проблема посічених кінчиків;
  • Відновлення після хімічної завивки або фарбування. При цьому відбувається состригание пошкоджених в результаті хімічного впливу кінчиків, а волосся отримують більше харчування;
  • Оновлення і захист. Звичайна стрижка теж дозволяє оновити структуру, але вона ж робить волосся беззахисними перед шкідливими факторами. Стрижка гарячими ножицями дозволяє захистити оновлені кінчики і тим самим оздоровлює їх.

 

Умовно техніку можна розділити на етапи, що дозволяють виконати операцію по догляду якісно:

  • діагностика для визначення структури та підбору потрібної температури;
  • рекомендується волосся скрутити в джгутики і відстригти ті кінчики, які вибиваються;
  • уважний огляд пасм і стрижка посічених кінчиків;
  • за допомогою гарячих інструментів здійснюється сама стрижка, надає форму зачісці;
  • виконання укладки.

Ця процедура зовсім не так проста, як може здатися. Гарячі ножиці вимагають високої кваліфікації майстра, і дотримання всіх правил. Тому, друзі, запрошуємо Вас у Студію краси та моди DIAS, де ви отримаєте консультацію майстра-професіонала, діагностику волосся та зможете зробити стрижку гарячими ножицями!