Апаратні методики

 
 
 

 Алмазна мікродермобразія

Мікродермабразія сьогодні використовується для вирішення будь-яких шкірних проблем – навіть для усунення веснянок, і дає дуже гарні результати. У ході процедури дрібні абразивні частинки під тиском наносяться на шкіру таким чином, що вони вибивають частинки верхнього шару тканини і одночасно запускають механізм регенерації епітелію. Кристали оксиду алюмінію нешкідливі за своїм хімічним складом, не викликають роздратування і не можуть травмувати шкіру.

Алмазна мікродермабразія проводиться з використанням насадок, що мають алмазне напилення. При такій процедурі ороговілі поверхневі шари шкіри віддаляються найделікатнішим чином, і вона стає здоровою, молодою і гладкою. Така система називається безкрістальной, і поєднує в собі полірування алмазами лазерної огранювання з дією вакууму.

Алмазна мікродермабразія особливо ефективна при гіперкератозі і гіперпігментації, себореї, млявої шкірі, а також численних зморшках, складках і рубцях. Чудово допомагає ця процедура при жирній шкірі з великими порами і після видалення акне.