КОСМЕТОЛОГІЯ

 
 
Представляємо нашим
клієнтам професійні послуги з косметології
 

 

Косметологія поєднує в собі науку, мистецтво, велика кількість дисциплін і прикладне майстерність. Існують два напрямки косметології – естетична та лікарська. Для досягнення найкращого результату використання передових технологій у цій сфері допомагають отримати ще більші знань про неї.
viber image33

Погана екологічна обстановка, часті стреси, неправильне харчування і інші зовнішні фактори негативно впливають на здоров’я людей, незалежно від їх статі і віку. Внаслідок чого відбувається порушення обміну речовин, погіршується кровообіг і стан шкіри, знижується тонус м’язів. Такі неполадки в організмі людини призводять до надмірної ваги, появі целюліту на ще недавно струнких стегнах, і таким передчасним ознаками старіння шкіри обличчя як: утворення глибоких зморшок, поява мішків під очима, втрата пружності шкіри, нечіткий овал обличчя.

Косметологія сьогодні – це галузь медицини, яка займається регулюванням обмінних процесів в шкірі, що дозволяє як можна довше зберегти її молодою і красивою. Для цього в сучасній косметології використовують новітнє обладнання та ефективні препарати. Так, наприклад, ультразвукові мікроструми, мезотерапія, електростимуляція та інші активно застосовуються процедури сприяють отриманню оздоровчого і косметологічного впливу на шкіру.